Partneri


Iekārtas un reaģenti klīniskajai diagnostikai, pētniecībai, pārtikas/dzīvnieku/vides paraugu testēšanai, paraugu sadalīšanai; materiāli teorētiskai un praktiskai apmācībai dabas zinātnēs.
www.biorad.com    Reaģentu komplekti augu patogēnu diagnostikai.
www.loewe-info.com    ID VET piedāvā plaša spektra inovatīvus diagnostikas preparātus veterināro infekcijas slimību noteikšanai.
www.id-vet.com
    BIOREBA AG ir pirmā kompānija pasaulē, kura izstrādāja un piedāvāja tirgū ELISA reaģentus augu vīrusu diagnostikai (1980.gadā).
Tā ir neatkarīga kompānija, kas sākotnēji tika izveidota ciešā sadarbībā ar pētījumu centru Agroscope Changins-Wädenswil ACW Nyon, Šveicē. Līdz mūsdienām, vairāk kā 30 gadu laikā, BIOREBA ir nodibinājusi sadarbību arī ar vairākiem citiem pētījumu institūtiem un universitātēm dažādās valstīs, stabili augusi, ieguvusi starptautisku atzinību par augstu kvalitāti (ISO 9001 sertifikāts) un piedāvā savus produktus visā pasaulē.
www.bioreba.com    Reaģentu komplekti augu patogēnu diagnostikai.
www.sediag.com    US Biological piedāvā >150 000 dažādu produktu pētniecībai un diagnostikai: antivielas, ķimikālijas, mikrobioloģiskās barotnes, augšanas faktorus u.c.

 


www.usbio.net 
http://drg-international.com/
http://en.vircell.com/